Права категорії С в Лубнах (автошкола на Подолі)

Різні категорії прав відкривають можливість управляти окремими типами автотранспорту. Категорія С відноситься до професійних, тому що дає можливість використовувати вантажівки понад 7,5 тонн в комерційних цілях. Для більшості водіїв це означає професійне зростання і підвищення доходів. Автошкола на Подолі – оптимальний спосіб отримати права і навчитися водити великий автомобіль на необхідному рівні. До ваших послуг відмінна навчальна база, досвідчені викладачі та інструктори-професіонали.

Що потрібно для отримання прав категорії C

Згідно із законодавством України, щоб відкрити потрібну категорію, доведеться проходити курс і освоювати обраний транспортний засіб. У разі необхідності отримати посвідчення на категорію рівнем нижче наявної, перездавати правила дорожнього руху не обов’язково, досить принести довідку, що ви водили автомобіль на протязі року. Практику проходити доведеться в обов’язковому порядку, як і процедуру складання іспиту в Сервісному центрі. Пакет документів:

Особливості автошколи в Лубнах

Автошкола на Подолі надає оптимальні умови занять для своїх студентів. Для цього працюють навчальні центри в різних частинах міста. Це економить час і сили на непотрібних переміщеннях. Крім того, відкриті групи вихідного дня та вечірнє відділення. Це дає можливість вчитися в будь-який вільний час. Також є опція визначення маршруту водіння. В автошколі в Лубнах зібраний колектив висококласних фахівців. Завдяки їм, учні освоюють керування вантажним авто в максимально стислі терміни. Заняття в автошколі на Подолі в Лубнах доступні всім, вартість не стане неприємним відкриттям, курси коштують 2500 грн., Без прихованих платежів. Професійний рівень інструкторів і комфортна, доброзичлива обстановка – це те, чим ми по праву пишаємося. Телефонуйте і замовляйте безкоштовне пробне заняття! Права ви отримаете вже через 2,5 міс.
Наші контакти

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди