Як отримати права категорії А в Лубнах?

Є думка, що головне навчитися водінню автомобіля, а категорія А – не знадобиться, або можна їздити і так… Але проходить час, і з’являється бажання купити серйозну мототехніку: квадроцикл, скутер або сучасний мотоцикл. І завдання змінюються – не просто покружляти по мікрорайону або гаражному кооперативу, а поїхати в інше місто або область – ось тоді, згадують про категорію А. Мотоцикл – не просто засіб пересування, це свобода, стиль і культура. Такий транспорт купують для щоденних поїздок, і щоб піти від повсякденності і подорожувати назустріч пригодам. Звичайно, якщо вже є права, здавати теорію вдруге не доведеться, достатньо практики водіння (не менше 20 годин). Але погодимося, що краще передбачити все заздалегідь, адже в Україні права категорії А відкривають з 16 років, а навчання можна починати з 14. Це зручно, дає досвід водіння і спрощує дорожні іспити.

Чого навчають в нашій автошколі на Подолі:

Автошкола на Подолі розробила ефективну програму, завдяки якій початківець мотоцикліст в найкоротші терміни перетворюється в впевненого водія. Навчання складається з теоретичної та практичної частин. Теорія – це правила дорожнього руху. Практика трохи складніше, але й цікавіше, ви освоїте: Після курсів автошколи в Лубнах, ви будете готові до випробування.

Як приймають іспит на категорію A

Найчастіше випробування проводять на полігоні або спеціальної території. На початку дають можливість підготуватися, потім переходять до практики. Особливу увагу приділяють: Головне при здачі – уважність, швидкість і точність дій. За недоліки призначають штрафні бали, важливо, щоб їх кількість не перевищила 5. Для досвідченого водія – не складно, головне уважність і хороша підготовка. Щоб впоратися з іспитом в нашій автошколі в Лубнах є все необхідне: професійні інструктори, навчальна база і сучасні мотоцикли і прогресивна методика навчання. Хочете без проблем отримати права категорії A? Телефонуйте зараз, вартість курсів категорії А – 1800 грн.
Наші контакти

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди