Медкомісія в автошколі в Лубнах

Всі учні водійських курсів повинні пройти медкомісію в автошколі перед початком занять з водіння автотранспорту. За результатами лікарського обстеження водії отримують медичну довідку. Вона говорить про те, що у них немає медичних протипоказань до водіння машини або іншого транспортного засобу. По ходу навчання ця довідка зберігається в автошколі, а після разом з іншими паперами передається в Сервісний центр. Курсант отримує її назад разом з правами на водіння авто. Без цього документа не можна управляти засобами пересування. Автошкола на Подолі в Лубнах допоможе отримати цю медичну довідку і оформити водійські паперу без зайвого клопоту.

Документи для проходження медкомісії

Де проходять медкомісію в автошколі

Учень водійських школи водіння може самостійно пройти медичне обстеження в будь-який сертифікованої поліклініці. Він повинен обійти весь список лікарів, згідно із встановленою формою довідки. Потрібно пам’ятати, що терапевти є скрізь, а ось деякі вузькі фахівці доступні тільки в спеціальних диспансерах і вам доведеться додатково звертатися до них. Йдеться про проходження таких фахівців як: нарколог, психіатр і дерматолог. Як я вже говорив, довідку для водійського посвідчення видають тільки медкомісії, які мають спеціальну акредитацію, рекомендуємо дізнатися про її наявність при зверненні до лікарні.

Яка потрібна довідка медкомісії

В Україні вона називається «медична форма 083» і це важливий момент для всього процесу навчання. Наприклад, для людей з поганим зором вона може стати каменем спотикання.

Взагалі ця довідка потрібна для:

Після проходження медкомісії в автошколі видається письмове підтвердження про те, що людина може без проблем управляти машиною. Медична довідка – це важливий документ, що підтверджує придатність початківця водія автотранспорту і дає йому доступ до керування автомобілем або іншими засобами пересування. Простіше кажучи – це дозвіл на навчання, а в подальшому і отримання водійського посвідчення. Яких лікарів доведеться проходити, і які здавати аналізи для медкомісії Водійський огляд проводять доктора: Буде потрібно здати аналізи: Потрібно сказати, що водії-професіонали, які здійснюють регулярні поїздки або автотранспортні перевезення, зобов’язані проходити водійську медкомісію і отримувати довідку щороку. В цілому, з усіма аналізами, вона обходиться від 300 до 400 грн.
Наші контакти

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди