Права категорії B в Лубнах

Б – найпопулярніша категорія водійських прав. Це не дивно, адже це легковий автомобіль, з кількістю посадочних місць до 8 і масою до 3,5 тонн. Переважна кількість машин відносяться саме до цієї категорії.

Як вибрати автошколу

В наш час знайти автокурси нескладно. Зазвичай це два місяці зубріння квитків і кілька поїздок. Потім 15 хвилин ганьби на іспитах, і ви власник прав категорії B. Але далеко не завжди наявність прав означає впевнене водіння автомобіля.

Набагато важливіше знайти школу, де вас навчать їздити, не побоюючись пробок і складних місць на трасі, а також бути готовими до будь-якої ситуації. Для цього потрібна хороша автошкола, з індивідуальним підходом і сучасною методикою навчання.

Давайте розглянемо, що пропонує автошкола на Подолі в Лубнах:

  1. Гнучкий графік. Цей момент є актуальним для всіх, хто вчиться або працює. Є можливість записатися в вечірні класи або в групу вихідного дня.
  2. Зручна логістика. Ми відкрили навчальні класи в різних районах, тому не доведеться витрачати час і їздити на інший кінець міста.
  3. Кваліфіковані і ввічливі викладачі.
  4. Учень сам вибирає собі інструктора.
  5. Практика в будь-який час і в будь-якій частині міста.

Які документи потрібні для отримання прав категорії B

 Збір документів не складе труднощів. Для навчання на курсах та складання іспитів будуть потрібні:

  1. Копія паспорта. Зверніть увагу – прописка значення не має.
  2. Копія ідентифікаційного коду.
  3. Медсправка за формою 083 – можна отримати в будь-якій поліклініці.
  4. 4 фотографії 3х4.

Іспити на категорію B

Іспити змушують хвилюватися тільки тих, хто недостатньо підготовлений. Навчальний процес в автошколі на Подолі в Лубнах побудоване таким чином, що екзаменаторів буде нічим вас здивувати.

Після навчання в нашій автошколі, впевнено водити зможе кожен. Це підтверджено багаторічною практикою і сотнями випускників. До ваших послуг сучасні автомобілі, можливість оплати в розстрочку і пробний безкоштовний урок водіння. Групи формуються щомісяця. Телефонуйте і приходьте до нас!
Наші контакти

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди