Права категорії D в автошколі на Подолі (Лубни)

Категорія D вельми популярна, тому що дає можливість управляти автобусом з більш ніж 16 посадочними місцями. Автошкола на Подолі готує кваліфікованих водіїв цієї категорії. Це найбільш популярні курси в Лубнах. Завдяки професіоналізму викладацького складу і прогресивної методики навчання, категорія Д буде відкрита легко, швидко і з гарантованим успіхом. Отримати права не складно, для цього знадобляться:
  1. Посвідчення з «молодшими» категоріями (B або C);
  2. Копія паспорта та коду;
  3. Медична довідка;
  4. 4 фотографії 3х4;
  5. Для водіння автобуса, загальний стаж повинен бути більше 3-х років.

Як проходить навчання на категорію Д

При підготовці водіїв цієї категорії особлива увага приділяється практичному навчанню, і це не дивно, з огляду на відповідальність, яка лягає на водіїв автобусів. Професіонал повинен мати високу кваліфікацію, щоб правильно діяти в будь-якій ситуації на дорозі. Для комфорту учнів ми відкрили кілька класів у різних частинах міста. Є можливість вибрати найближчий до будинку або роботи. Працюють вечірні курси і група вихідного дня. Це зручно, тому що дозволяє відвідувати навчання, коли на те є час.

Додаткові переваги наших автокурсів

Додаткова опція – вибір інструктора. Всі люди різні, тому дуже важливо, щоб наставник і учень зійшлися характерами. Психологічний комфорт – важливий фактор успішного навчання. Ще одна можливість – вибір локації для водіння. Ви можете починати і закінчувати практику там, де вам зручно. Особливо це важливо взимку і в вечірній час. Тривалість курсів невелика, весь процес займає 2,5 місяці. Важливим є те, що кожна хвилина цього часу повинна бути витрачена з користю для учнів. Вартість навчання цілком бюджетна. 2800 грн. по кишені кожному. Погодьтеся, затребувана, добре оплачувана професія того варто. Зважилися? Не відкладаючи, телефонуйте в нашу автошколу на Подолі в Лубнах і приступайте до справи. Навчальний процес вам сподобається, а додаткові можливості роблять його ще більш приємним.
Наші контакти

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди