Курси водіння по місту в Лубнах

Зуміти запустити двигун і поїхати по прямій – не означає вміння водити машину. Це стає помітно, коли учень вперше виїжджає в місто. На перший погляд здається, що немає нічого особливого, але там, де багато авто і рух досить складне, водіння перетворюється на справжнє мистецтво. Це ж стосується парковок, дорожніх знаків, перестроювання і швидкого реагування на ситуацію. Автошкола на Подолі в Лубнах пропонує пройти курси водіння по місту і стати впевненим водієм.

Водіння по місту – як цього вчитися

Сучасні методи в навчанні водінню автомобіля нагадують курси вивчення іноземних мов. Інструктор навчає учня на практиці, тобто в реальному середовищі. Практично з самого початку учневі доводиться працювати в нелегких умовах. Природно, інструктори нікого не «закидають» на перехрестя в годину пік, але і не катають десятки годин по полігону. На самому початку заняття інструктор по автоводіння визначає рівень теоретичних даних і практичних навичок водіння авто. Трапляється, що деякі учні вважають, що «кожен гасконець з дитинства академік», але потім приходить розчарування. Все потрібно перевіряти. Інструктор «випускає» учня в місто тоді, коли це доцільно. На курсах водіння по місту Автошколи на Подолі (Лубни) ви навчитеся:

Детальніше про водіння по місту Автошколи на Подолі в Лубнах

Заняття з водіння автомобіля починається з вулиць зі спокійним рухом і поступово переходять на все більш складні маршрути. У цій частині навчання інструктор намагається, щоб учень не перенапружувався психологічно, а й постійно «залишався в тонусі». Це нагадує спорт, де навантаження збільшуються разом з тим, як росте учень. Є такий стан, коли водій-початківець вже освоїв теорію, знає правила і знаки дорожнього руху, при цьому ще не відпрацював моторику рухів на вулицях, чи не розвинув автоматизм і «багатозадачність». Їздити він може, але не впевнено і з помилками. Сенс роботи і занять наших інструкторів полягає в тому, щоб в гранично стислі терміни навчити, привести учня в стан досвідченого водія, який не боїться складних перехресть, вулиць і дорожнього руху.

Парковка і маневри

Доводилося чути думку «старих» інструкторів, що парковку і складні маневри варто вивчати, коли в учня вже напрацьовано серйозний досвід водіння. Зараз практикується інша методика – паркуватися починають з самого початку. Природно, від простого до складного, і поступово ускладнюючи завдання. Кожен день приділяється якийсь час парковці. Таким чином досягається найкращий результат. Хочете отримати відчуття контролю і впевненості за кермом? Звертайтеся до нас в Автошколу на Подолі, у нас «їдуть» все. Курси водіння в місті – це те, що повинен освоїти кожен водій. Телефонуйте, не відкладаючи, і записуйтеся до інструктора на безкоштовне пробне заняття.
Наші контакти

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди