Іспит і здача правил дорожнього руху

Водіння авто – вимога часу, таке ж як комп’ютерна та фінансова грамотність. Щоб навчитися впевнено керувати машиною, потрібно закінчити курси, і пройти тестування в спеціальному державному Сервісному центрі. Від рівня викладачів та якості програми навчання залежить те, наскільки легко і швидко ви зможете пройти шлях від учня до водія, ну і скільки ресурсів при цьому витратите. Рекомендуємо уважно підбирати автошколу, бо хороші вчителі – це вже третина успіху. Автошкола на Подолі – одна з кращих, щоб в цьому переконатися – телефонуйте нам і приходьте на пробний безкоштовний урок водіння.

Внутрішній тест

Перш ніж перейти до здачі іспитів ПДР в Сервісному центрі, ми проводимо внутрішнє тестування для наших учнів в Автошколі на Подолі (Лубни, Україна). Передбачено попередній інструктаж, на якому викладачі пояснюють, як буде проводиться тестування. Також наші професіонали відкривають особливості та нюанси процесу здачі ПДР. По ходу учні отримують практичні навички, достатні для вирішення всіх питань з першої спроби. Тренінг всередині школи готує до тестування в Сервісному центрі. Пройшовши «домашній» тест, ви будете знати все, що потрібно, щоб отримати права.

Необхідні документи

Для того, щоб бути допущеними до здачі в будь-якому СЦ України, будуть потрібні: Згідно із законодавством України, іспит ПДД ділиться на:
  1. Теорію – комп’ютерне випробування знань правил дорожнього руху, це 20 питань, на які дають 20 хвилин;
  2. Практика – навик водіння автомобіля на дорозі.
Теоретична частина тестування проводиться на комп’ютерах зі спеціалізованим програмним забезпеченням з питань ПДР України. Кожному учню видають один квиток, що складається з двадцяти питань. Починається іспит з відкриттям СЦ, але приходити рекомендуємо трохи раніше. Кандидатів викликають по черзі і просять показати документи. Без паспорта до іспиту не допускають, тому важливо не забути його будинку, як і інші папери. Далі співробітник центру вказує робоче місце за комп’ютером. Ви сідаєте і відповідаєте на питання. Допускаються лише дві помилки, щоб пройти іспит успішно. Після закінчення автоматичний екзаменатор видає результат, який заносять в протокол. Учням результат повідомляють співробітники Сервісного центру, і, в разі не здачі правил дорожнього руху, доведеться записуватися на інший день. Тут потрібно сказати, що переважна більшість випускників Автошколи на Подолі (Лубни, Україна) без проблем справляються з усіма завданнями. Сюрпризів не буде, ви добре підготуватися до іспиту. Примітка: після теоретичного іспиту ПДР і отримання хорошого результату, ваша оцінка дійсна три місяці. Тобто, здавати практику можна протягом цього терміну, інакше доведеться перескладати теорію.

Як здають практику ПДР

Після теорії ПДР переходять до практики на полігоні СЦ або за міським маршрутом на автомобілі. Кандидатів у водії розбивають на групи і призначають певну дату. Також повідомляють інформацію про місце проведення і часу тестування. Найчастіше, іспити з правил дорожнього руху починаються в першій половині дня, відповідно до робочого розкладу команди екзаменаторів. Кожна група організовано, з викладачем приїжджає на маршрут. Важливо, що водіння проходить на тих же автомобілях, на яких проводилася підготовка. Справа в тому, що, є різниця в габаритах, коробках швидкостей і управлінні різними марками авто. Зручно, що не потрібно звикати до нового транспортного засобу. Особливість маршруту полягає в тому, що молодий водій повинен впевнено подолати необхідну дистанцію. На ній будуть основні види знаків, різні типи перехресть і розмітки дороги. Типові завдання: Автошкола на Подолі робить все, щоб її випускники ставали впевненими водіями незалежно від дороги, віку, статі та категорії транспорту. Ви чудово вивчіть всі основні правила та знаки. А також навчитеся впевнено виконувати необхідні маневри. При мінімальній уважності водія проблем не буде.

Скільки коштує отримати права в Україні

Оплата в Сервісному центрі вноситься окремо від коштів, які ви платили за курси. Пластиковий бланк обійдеться в 227 гривень. Проходження маршруту і на автодромі – ще 200. Учні, які успішно склали теорію і практику, найчастіше отримують посвідчення в той же день. Як бачите – нічого складного, важливо уважно вивчити правила дорожнього руху і не забути документи вдома. Після наших курсів «їдуть» все. Кількість людей, які отримали права близько 100%. Звертайтеся до нас і стаєте впевненим водієм!
Наші контакти

Відправити повідомлення