Автошкола вихідного дня в Лубнах

Навчання водінню на вихідних – відмінний спосіб отримати водійське посвідчення зайнятим людям. Автошкола на Подолі (Лубни) дає можливість навчитися водінню і пройти курс легко і саме тоді, коли вам зручно. По суті – це інтенсив, так як за короткий брешемо ви освоїте значна кількість інформації. Важливо що при цьому не страждає якість навчання! Автошкола вихідного дня дозволяє комфортно навчатися, не відволікаючись від повсякденних завдань, і не поспішати на вечірні курси після роботи.

Практика водіння

Для практичних занять не важливо, коли і як ви відвідували теорію. У нашій автошколі є можливість їздити на автомобілі в будь-який день тижня. Єдине, що потрібно, – узгодити графік занять у інструктора. Також не варто хвилюватися, що протягом курсів може змінитися ваше робоче розклад. Ми завжди йдемо на зустріч, у вас буде можливість поправити графік так, щоб вам було зручно – у вихідні або будні.

Про методику навчання на курсах автошколи вихідного дня

 Автошкола на Подолі (Лубни) практикує методику навчання водінню автомобіля, в якій їдуть через кілька тижнів після початку навчання. Найперші практичні заняття проводимо на спеціально обладнаному і надійно огородженому автодромі з твердим покриттям і імітацією розмітки. Викладач розповість про головні особливості водіння, а також надасть можливість відчути, як працює машина. Це важливо для найбільш швидкого і ефективного навчання їзди на автомобілі. Ще один момент – бути готовими до різних дорожніх ситуацій, а також знати про правильну поведінку в критичні моменти. Все це ви дізнаєтеся на наших курсах.

Автопарк і обладнання автошколи вихідного дня

Водіння по Автомайданчик і дорогах міста відбувається тільки на спеціально обладнаних машинах з дублюючими педалями. Це гарантує безпеку учня і викладача, а також інших учасників руху. Учень має можливість самому вибирати марку авто. Також є опція вчитися у того викладача, з яким простіше знайти спільну мову. Є можливість узгодження маршрутів водіння. Можна починати і закінчувати заняття там, де ви хочете. У нас працюють досвідчені інструктори і викладачі, що мають посвідчення відповідного рівня. Отже, займатися в групі вихідного дня або ввечері, – вибирати вам. Телефонуйте, записуйтеся, чекаємо вас!
Наші контакти

Відправити повідомлення+
потрібен ADR ?
клікай сюди