Уроки водіння автомобіля

Уроки водіння автомобіля в Лубнах

З кожним днем кількість автомобілів на наших дорогах збільшується. Ще 50 років тому хтось сказав, що машина – це не розкіш а засіб пересування, і зараз ця фраза сучасна як ніколи. Уміння управляти машиною і наявність прав стає чимось на зразок обов’язкового атрибута сучасної людини. Навіть якщо поки немає авто, то краще бути готовими до того, що рано чи пізно воно з’явиться. Хочете навчитися впевнено керувати автомобілем? Тоді уроки водіння від автошколи на Подолі в Лубнах – це те, що вам потрібно. Переконатися в цьому можна, записавшись на безкоштовне пробне заняття для новачків.

Що потрібно для уроків водіння автомобіля?

По суті – тільки бажання, тому що, швидше за все, решта у вас вже є:
  • паспорт;
  • код ІПН;
  • довідка (видають в будь-якій поліклініці).
Повний курс на категорію Б коштує 2500 грн., Без переплат і прихованих платежів. Категорія А (мотоцикл) ще дешевше – 1800 грн. Це недорого і доступно для переважної більшості громадян України.

Чому навчать на уроках водіння в Лубнах

Водіння транспорту – справжнє мистецтво. Тут мало визубрити сотню правил, навчитися рушати, паркуватися і здавати заднім ходом. Щоб бути впевненим водієм потрібно відчувати габарити автомобіля, специфіку траси, обстановку і те, що роблять сусіди. Тільки після цього можна говорити про комфортне, спокійне водіння без нервування і стресу. Щоб освоїти водіння на такому рівні, потрібна хороша теоретична підготовка і потужна, професійна практика. Викладачі нашої школи на уроках водіння автомобіля прищеплюють учням всі необхідні навички. Ми пишаємося тим, що багато наших випускників здатні водити машину краще, ніж деякі автолюбителі зі стажем. Крім цього ми пропонуємо ряд додаткових опцій, які роблять процес підготовки ще більш приємним. Сюди відносяться:
  • можливість навчатися в будь-якому з класів, розташованих в різних частинах міста;
  • гнучкий графік занять вечорами і у вихідні дні;
  • можливість вибрати собі інструктора;
  • групи набираються практично кожен місяць;
  • вибір маршруту для практичних занять.
Як бачите, ми створили всі умови для того, щоб уроки водіння автомобіля в Лубнах принесли вам користь. Хочете перевірити самостійно – телефонуйте зараз і можете почати навчання з наступною групою.
Наші контакти

Відправити повідомлення